Bebek Badileri

Bebek badileri için kategorimize hoşgeldiniz. Aramanızı filtrelerimizi kullanarak daraltabilirsiniz. Renk, detay, sezon, model ve benzeri gibi kriterleri seçerek aradığınız ürüne nokta atışı yaparak ulaşabilirsiniz. Şayet aradığınız bebek zıbınları ise linkten gidebilirsiniz. Bebek badileri ile ilgili daha  ayrıntılı bilgiyi kategori sayfamızın altında bulablirsiniz.

Keyifli alışverişler :)

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Bebek Badileri

   

Bebek BadileriBebek giyim ürünleri arasında en çok kullanılan bebek badi modelleridir diyebiliriz. Yapı itibariyle bebek zıbınları ile benzerdiler. Ama genelde olarak alttan çıtçıtlı ve bacaksız olanlar bebek badisi olarak anılırken; Uzun kollu yada alt eşofmanlı olanlar zıbın olarak adlandırılır.

 

Çıtçıtlı bebek bedek badileri ile bebeklerin alt değişimi daha kolya yapıldığından çokça kullanılır. Uzun kollu bebek badileri, kısa kollu bebek badileri ve kolsuz bebek badileri olarak üç türlü üretililer. Tasarım, renk ve desenlerine gelince ise bir çok farklı bebek body modeli mevcuttur. Erkek bebek badileri genelde mavi ve tonlarında olurken, kız bebek badileri pembe ve tonlarında olurlar. Erkek bebekler için beşiktaş, fenerbahçe, galatasaray, trabzonspor gibi taraftar temalı bebek badileri çok satanlardadır. Kız bebekler için ise çiçek böcek gibi baskılı badi modelleri kullanılır. Bunların dışında espirili bebek badileri de çok tercih edilir. Espirili badiler üzerinde insana tebessüm ettiren yazı basklıar mevcuttur. Yazılı bebek badileri arasında dost ve akrabalara gönderme yapan modeller de mevcuttur. Örneğin; baba, anne, amca, dayı, teyze, hala, anneanne, babanne, dede gibi akrabalar için yazılı bebek badisi modelleri hediyelik bebek badileri arasında en çok satılanlardır.

   

Diğer bebek kıyafetlerinde olduğu gibi bebek badilerinde de satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus kumaş türüdür. Çünkü bu ürünlerin yeni doğan ve hassas ciltli bebeklerimize giydireceğimizden kesinlikle sentetik kumaşla üretilen yada kimyasal maddelerle boyanan ürünlerden kaçınmalıyız. Doğal ürünlerle renklendirilmiş, pamuklu ve organik kumaşlarla üretilmiş bebek badileri öncelikli tercihimiz olmalıdır. Kumaş bilgilerini ürün etiketinden yada satıcılardan öğrenebiliriz. Ucuz bebek badileri görsel olarak size tatmin etse de bebeğinizin sağlığı için ihtiyacı karşılamayabilir. Bu nedenle bebek badileri fiyatları ile değerlendirilmemelidir. Bir diğer konu ise bebek badisi üzerinden bebeğinizin kopartabileceği düğme boncuk gibi aksesuar olmamasıdır.

 

Kendi bebeğiniz için yada hediyelik bebek badileri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bebek  badisi modelleri ve fiyatları hakkında fikir edinmek için katagorimizdeki ürünleri inceleyin. Moda Mistik kalitesi ve güvencesiyle online bebek badisi siparişi verin. Üstelik  kapıda ödeme ve kredi kartlarına taksit avantajından faydalanın. Satın aldığınız ürünleri aynı gün kargoladığımızı unutmayın. Keyifli alışverişler dileriz :)

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.