Bebek Takımları

Bebek takımları için kategorimize hoşgeldiniz. Aramanızı filtrelerimizi kullanarak daraltabilirsiniz. Renk, detay, sezon, model ve benzeri gibi kriterleri seçerek aradığınız ürüne nokta atışı yaparak ulaşabilirsiniz. Şayet aradığınız bebek zıbınları ya da bebek badileri ise ilgili linklerden gidebilirsiniz. Bebek takımları ile ilgili daha  ayrıntılı bilgiyi kategori sayfamızın altında bulablirsiniz.

Keyifli alışverişler :)

Sıralama:

 

Bebek Takım Modelleri

 

Bebek TakımlarıBebek sahibi olan bilir; bebek giyim konusu oldukça hassas ve önemli bir konudur. Bebekleri giydirmek anneler için keyifli ve eğlencelidir de aynı zamanda. Bebek takımları ise çoçuğunuza hem evde, hem dışarıya çıkarken giydirebileceğimiz kıyafetlerdir. Evde veya günlük kullanımda bebeğinize giydirmek için genelde ikili bebek takımları kullanılır. Alt üst bebek takımları olarak da bilinir. Dışarıya çıkarken ya da misafirliğe gidilirken ise lüks bebek takımları giydirilir. Lüks bebek takımları genelde üç parçadır. Üçlü bebek takımları üst badi, hırka ve alttan oluşur.

 

Erkek bebek takımları genelde mavi, yeşil ve sarı tonlarında olurken; kız bebek takımları ise pembe ve kırmızı tonlarında olurlar. Erkek bebek pijama seti de takım halinde olduğundan bu kategoride sayılabilir. Kız bebek pijama setleri de aynı şekilde öyle. Bebekler için üretilen takımları; 2'li, 3'lü ve hatta 4'lü bebek takımları halinde bulmak mümkündür. Yaz mevsimlerinde genelde tişört şort bebek takımları kullanılırken; kış aylarında kalın pamuklu ve kapşonlu bebek takımları kullanılır.

 

Bebek takımı alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır ilk olarak satın alacağınız takımın kumaşına bakmalısınız. Pamuklu ve organik ürünler almanız önemlidir. Sentetik, polyester ve kimyasal içerikli kumaşlardan üretilen bebek takımlarını satın almaktan kaçınmalısınız. Çünkü pamuklu kumaşlar bebeğinizin ısıyıda dengede tutmakta yardımcı olarak, bebeğinizin ani ateşlenmesinin önüne geçecektir.

 

Bebek takımları fiyatları da tasarımları ve üretilen kumaş kalitesine göre farklılık göstermektedir. Pamuklu ve organik kumaşlardan üretilen takımlar haliyle biraz daha fiyatlıdır. Ancak kaliteli bebek takımları bebek sağlığına direkt etki ettiğinden ucuz bebek takımları ile kıyaslanmamalıdır. Çünkü ucuz takımlar genelde pamuksuz, polyester ve sentetik içerikli olurlar. Hediyelik bebek takımları satın alırken de iyi ürün almaya özen gösterilmelidir. Nasılsa hediye olacak diye ucuz ve kalitesiz ürünlere kaçılmamalıdır. Moda Mistik bebek takımları kategorisinde bulunan ürünlerin hiçbiri bebeklerin sağlığına zarar veren, kimyasal ve kansorejen madde içeren ürünler değildir. Gönül rahatlığıyla internetten bebek takımı satın alabilirsiniz. Üstelik kapda ödeme seçeneği ve tüm kredi kartlarına taksit avantajıdan da faydalanabilirsiniz. Verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır. Keyifli alışverişler dileriz:)

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.