Gizlilik Bildirimi

Modamistik.com sanal mağazası olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda bilginize sunulmuştur;

modamistik.com’a kayıtlı müşterilerimize ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası vb. gibi kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi web sitemizde yayınlamıyoruz.

modamistik.com siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşterinin siteye girişi, alışveriş yapması ve kampanyalara göz atması ile birlikte süper avantaj ve çeşitli faaliyetlerinin oluşturulmasını sağlamakta ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik bütün bilgiler sadece modamistik.com  bünyesinde kullanılmaktadır.


modamistik.com, müşterilerinden sitede kayıtlı olduğu süre oyunca topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Müşterilerimizin  bilgilerini, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde  modamistik.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin modamistik.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Zaten üyelik ve ödeme sayfaları gibi gizlilik derecesinde bilgi içeren sayfalar SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

Bu belgede bulunan bilgiler  modamistik.com gizlilik ilkesini bildirmektedir.
modamistik.com gerektiğinde bu gizlilik belgesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.