Hakkımızda

Moda Mistik - Odağında Moda Var!

 

Merhabalar; öncelikle hoşgeldiniz. Kadın giyim firmamız Moda Mistik ve online alışveriş sitemiz olan www.modamistik.com hakkında tanıtım yazısıdır.

 

"Moda Mistik" Adını Nereden Alıyor

Kadın giyim sektöründe faaliyet gösterdiğimiz için "moda" kelimesini buradan alıyoruz. Hikaye "mistik" kelimesinde. Aslında biz küçük oğlumuz Mustafa'nın adını kullanmak istedik. Ama baktığımızda insanlar ona Mustafa yerine Mıstık diye hitap ediyordu. Moda Mıstık yapsak alan adında Türkçe karakter kullanamayacağımız için mistik yazmak zorundaydık. Böyle olmasındansa direk "mistik" kelimesini seçtik ve "Moda Mistik" olarak karşınıza çıktık :)

 

Nerede ve Nasıl Başladık

2016 yılının Mart ayında 37 metrekarelik bir dükkanda kadın giyim ürünleri satışı yapan küçük bir butik işletmesi olarak, oldukça mütevazı bir bütçe ile Ahmet Gölcük tarafından kurulmuş ve ticari faaliyetine başlamıştır. İşe başladığımızın daha ilk aylarında sosyal medya ve internetin gücünün bilincinde olarak hemen internet satışlarına başlama kararı almıştır.  www.modamistik.com alan adı ile e-ticarette yer alarak Türkiye geneline satış yapmaya başlamıştır.

 

Neler Satıyoruz

Butik konsepti, kalitesi ve tarzıyla özenle seçtiğimiz ürünleri sizler için mümkün olan en uygun fiyatlarla satışa sunmaya özen gösteriyoruz. Tesettür giyim ağırlıkta olmakla birlikte üst giyim, alt giyim, spor giyim, iç giyim, mayo, bikini ve çanta gibi tüm kadın giyim ve aksesuarlarının satışı yapılmaktadır.

 

ModaMistik.com’dan Alışveriş Yapmak Size Ne Gibi Avantajlar Sağlıyor

Sitemizden yağacağınız ödeme işlemlerinde 256 Bit SSL Sertifikası ile korunmakta ve biz dahil kimseyle paylaşılmamaktadır.

Ürün fiyatları kalitesine göre değişmekle birlikte, mümkün olan en dip fiyatlarla size sunulmaktadır.

Kargo ücretini sevmediğinizi biliyoruz. Henüz tüm ürünlerde yapamasak da 99 TL üzeri olan siparişlerinizde kargo ücreti almıyoruz.

Kargo gönderim hızı da bir o kadar önemli ki biz bu yüzden saat 15:00’a kadar verdiğiniz siparişleri Aynı Gün kargoluyoruz.

Herkes farklı ödemek ister. Bu nedenle ödemelerinizi kredi kartı ya da kapıda ödeme seçeneğiyle yapabilirsiniz.

İşte insanları en çok düşündüren konu; iade ve değişim. Telaşlanmayın Moda Mistik’te iade ya da değişim çok kolay ve sorunsuz. İstediğiniz ürün stokta varsa değişim, yoksa para iadenizi kimseye hesap vermeden alırsınız.

Buraya size avantaj sağlayacak daha yeni maddeler eklemek için özenle çalışıyoruz. Şimdilik keyfili alışverişler dileriz 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.