Teslimat ve İade

Modamistik.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken konular aşağıdadır;

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip, hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden modamistik.com sorumlu değildir.

 

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. modamistik.com' a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

 

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi modamistik.com' dan yaptığınız alışverişi güvenli bir şekilde taşıyarak, doğru kişiye güven çerçevesinde teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

 

Hangi kargo firması ile gönderimyapıyoruz?

 

Moda Mistik firması olarak PTT Kargo firması ile çalışmaktayız.

 

İade İşlemleri

 

Modamistik.com' dan aldığınız herhangi bir ürünü tutarı ne olursa olsun 14 gün içerisinde hiçbir sebep belirtmeden (Tüketici Kanunu'nun Cayma Hakkı Maddesini kullanarak) iade edebilirsiniz. İade için gerekli aşamalar şu şekildedir;

  • Tarafınıza gönderilen İade ve Değişim Talep Formunu doldurarak imzalamanız gerekir.
  • Ürünle ilgili etiket ve bilgilendirme yapışkanları koparılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.
  • Ürünün diğer ambalaj ve aksesuarları da eksiksiz olmalıdır. Ürün tekrar satılabilecek durumda olmalıdır.
  • Tarafınza gönderilen ürün faturası ile birlikte iade edilmelidir.
  • İade ürünü anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo firması ile göndermeniz gerekir. Farklı kargo firmaları ile gönderilen iadelerin kargo ücretleri müşteri tarafından ödenmek zorundadır.

İade ettiğiniz ürün bedeli en geç 3 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilir.

 

Değişim İşlemleri

 

Satın aldığınız ürünü değiştirmek istediğinizde yapılması gerekenler aşağıdadır;

  • Tarafınıza gönderilen İade ve Değişim formunu doldurarak imzalayınız.
  • Formda değişim nedeniniz hngi ürün ile değiştirmek istediğinizi belirtiniz.
  • Değiştirmek istediğiniz ürün stoklarımızda yoksa farklı bir ürün seçebilirsiniz.
  • Değiştirmek istediğiniz ürün bedeli ile aldığınız ürün bedeli farklı ise yine de değişim yapabilirsiniz. Bu durumda yeni alacağınız ürünün fiyatına göre fark sizden talep edilir ya da bu fark size iade edilir.
  • Değişim yapmak istediniz fakat istediğiniz ürün stokta yoksa bu kez ürünü iade edip para iadesi alabilirsiniz.

İade taleplerinizi 0224 909 16 76 numaralı telefonu arayarak, WhatsApp'tan yazarak ya da iletisim@modamistik.com mail adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.